Оцінки апроксимативних характеристик класів функцій Srp,θB(Rd) у рівномірній метриці
Анотація
Одержано точні за порядком оцінки наближення функцій з класів Srp,θB цілими функціями експоненціального типу в метриці простору L∞
##submission.downloads##
Опубліковано
15-07-2013
Як цитувати
Янченко, С. Я. (2013). Оцінки апроксимативних характеристик класів функцій Srp,θB(Rd) у рівномірній метриці. Збірник Праць Інституту математики НАН України, 10(1), 328–340. вилучено із https://trim.imath.kiev.ua/index.php/trim/article/view/96
Номер
Розділ
Наукові статті