Обмеження порядку q-монотонноого наближення періодичних функцій
Анотація
Побудовано неперервну періодичну q-монотонну функцію, q=3,..., для якої, при наближенні її q-монотонними поліномами, (на відміну від наближення без обмежень) не справджуються оцінка Джексона-Стєчкина з модулем гладкості прядку ≥q+2.
##submission.downloads##
Опубліковано
14-07-2015
Як цитувати
Дзюбенко, Г. А. (2015). Обмеження порядку q-монотонноого наближення періодичних функцій. Збірник Праць Інституту математики НАН України, 12(4), 186–196. вилучено із https://trim.imath.kiev.ua/index.php/trim/article/view/292
Номер
Розділ
Наукові статті