Про збіжність розв'язків багатоточкових крайових задач

Автор(и)

  • О. Б. Пелехата Нацiональний технiчний унiверситет України "КПI"

Анотація

Знайдено нові достатні умови неперервної залежності за параметром розв'язків багатоточкових лінійних класичних крайових задач для систем диференціальних рівнянь порядку r1 за нормами просторів неперервно диференційовних функцій C(r1).

##submission.downloads##

Опубліковано

22-08-2016

Як цитувати

Пелехата, О. Б. (2016). Про збіжність розв’язків багатоточкових крайових задач. Збірник Праць Інституту математики НАН України, 13(2), 242–254. вилучено із https://trim.imath.kiev.ua/index.php/trim/article/view/262