Про беровість простору нарізно неперервних функцій

Автор(и)

  • Г. А. Волошин Чернiвецький національний унiверситет iм.Ю.Федьковича, Чернiвцi
  • В. К. Маслюченко Чернiвецький національний унiверситет iм.Ю.Федьковича, Чернiвцi
  • О. В. Маслюченко Instytut Matematyki, Akademia Pomorska w Slupsku, Slupsk, Polska

Анотація

Запропоновано три методи доведення того, що локально
опуклий простір S=CC[0,1]2 нарізно неперервних функцій
f:[0,1]2R на квадраті [0,1]2 з
топологією пошарово рівномірної збіжності є множиною першої
категорії, отже, не є берівським. Вони використовують
ε-сітки, функцію обчислення чи топологічні ігри. Ці
підходи узагальнено на простори CC(X×Y) нарізно
неперервних функцій f:X×YR, які
відповідним чином топологізовано.

##submission.downloads##

Опубліковано

23-04-2015

Як цитувати

Волошин, Г. А., Маслюченко, В. К., & Маслюченко, О. В. (2015). Про беровість простору нарізно неперервних функцій. Збірник Праць Інституту математики НАН України, 12(3), 78–96. вилучено із https://trim.imath.kiev.ua/index.php/trim/article/view/167

Номер

Розділ

Наукові статті