Критерій неперервності за параметром розв'язків крайових задач для систем диференціальних рівнянь вищих порядків

Автор(и)

  • О. О. Мурач Інститут математики НАН України
  • В. О. Солдатов Інститут математики НАН України

Анотація

Досліджено найбільш широкий клас лінійних крайових задач для систем звичайних диференціальних рівнянь порядку r1, розв'язки яких пробігають комплексний нормований простір n+r разів неперервно диференційовних функцій на відрізку, де 0nZ. Крайові умови можуть містити похідні z(l), де rln+r, розв'язку z системи. Для залежних від параметра задач з цього класу, отримано конструктивний критерій неперервності за параметром їх розв'язків у цьому нормованому просторі.

##submission.downloads##

Опубліковано

16-05-2016

Як цитувати

Мурач, О. О., & Солдатов, В. О. (2016). Критерій неперервності за параметром розв’язків крайових задач для систем диференціальних рівнянь вищих порядків. Збірник Праць Інституту математики НАН України, 13(1), 256–273. вилучено із https://trim.imath.kiev.ua/index.php/trim/article/view/217