Апроксимативні властивості багатоточкових крайових задач, тотальних щодо просторів C(n)
Анотація
Досліджено апроксимацію розв'язків крайових задач, тотальних щодо просторів C(n), розв'язками відповідних багатоточкових крайових задач.
##submission.downloads##
Опубліковано
28-11-2017
Як цитувати
Маслюк, Г. О., & Солдатов, В. О. (2017). Апроксимативні властивості багатоточкових крайових задач, тотальних щодо просторів C(n). Збірник Праць Інституту математики НАН України, 14(3), 253–264. вилучено із https://trim.imath.kiev.ua/index.php/trim/article/view/321
Номер
Розділ
Наукові статті