Нерівності типу Лебега для сум Валле Пуссена та їх інтерполяційних аналогів на класах (ψ,ˉβ)-диференційовних функцій

Автор(и)

  • В. А. Войтович Інститут математики НАН України
  • А. П. Мусієнко Інститут математики НАН України

Анотація

Одержано оцінки норм відхилень сум Валле Пуссена та їх інтерполяційних аналогів від функцій з множин CψˉβLs, 1s, які виражаються через найкращі наближення (ψ,ˉβ)-похідних таких функцій тригонометричними поліномами в метриці простору Ls

##submission.downloads##

Опубліковано

15-07-2013

Як цитувати

Войтович, В. А., & Мусієнко, А. П. (2013). Нерівності типу Лебега для сум Валле Пуссена та їх інтерполяційних аналогів на класах (ψ,ˉβ)-диференційовних функцій. Збірник Праць Інституту математики НАН України, 10(1), 39–58. вилучено із https://trim.imath.kiev.ua/index.php/trim/article/view/138